Sümer çivi aşk büyüsü

Sümer çivi aşk büyüsü nedir? Sorusu sevdiklerine aşk ve bağlama büyüleri yaptırmak isteyen bireylerin çok sık araştırdığı konular arasında yer almaktadır. İnsanlar eşleri ya da sevdikleri doğrulusunda terk edilmekten ya da onların kendilerini bırakıp gitmelerinden çok korkmaktadırlar. Bu yüzden de devayı medyum hocalara giderek bağlama büyüsü yaptırmakta bulurlar. Sümerlilerde yüzüklerin amacıyla makale makalelması çok mühim bir semboldür.

Günümüzde çok sık sarf edilen bağlama büyülerinden bir tanesi de çivi aşk büyüsü olmaktadır. Bu büyünün en mühim özelliği gerçekleştirdikten sonra bozulmaması ve şahıslara hiçbir zarar vermemesidir. Hem de aşk büyüsü yardımıyla büyü yaptıran bireyin sevdikleri kendine daha çok bağlanmaktadır. Sümer çivi aşk büyüsü çok zor bir büyüdür. Bunu herkes yapamamaktadır. Bu büyü anca işinde eksper ehli medyum hocalar doğrulusunda yapılmaktadır. Büyü yapılmadan evvelce şahısları ayrıntılı bir şekilde analiz etmek gerekir. Aşk büyüsü ile evliliklerinde ya da ilişkilerinde sorun yaşam sürdüren bireylerin beraberliklerinin daha kuvvetli olması sağlanmaktadır.

Eskiye nazaran bugünümüzde evlilikler çok acele bozulmakta ve boşanmalar gerçekleşmektedir. Evliliklerinin ve ilişkilerinin kalıcı olmasını isteyen şahıslar aşk büyüsüne başvurabilirler. Platonik aşıklar ya da sevip de sevdiğine kavuşamayan şahıslar, bu büyü yardımıyla hayat boyu kalıcı beraberlikler yaşayabilirler. Peki kalıcılığı daim olan ve şahıslara zarar vermeyen aşk büyüsü nasıl yapılır? Yaptırmak isteyen şahıslar amacıyla açıklama yapalım.

Sümer Çivi Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Merak edenler amacıyla açıklama yaptık. Birlikteliklerinin devamı amacıyla medyum hocaların kapısını çalan şahıslara Sümer çivi aşk büyüsü nasıl yapılır? Bakalım. Zamanımızda evliliklerde yüzük takılması Sümerlerden gelen bir gelenektir. Kil üstüne çivi ile makalen kadim bulgular ve metafiziksel prosedürler ile oluşturulan bir uygulamadır. Bu büyü ile biten beraberliklerde tekrardan birliktelik sağlanmaktadır.

Aşk büyüsü ile daha kuvvetli bir sevgi bağının oluşması amaçlanmaktadır. Bu büyü ile evliliklerde süreklilik sağlanmaktadır. Fakat Sümer çivi aşk büyüsü etkili olması amacıyla evvel şahsa özel bakım yapılması gerekmektedir. Bu büyü yapılırken bireyin özel eşyaları, sema hareketleri, şahsi bulgular ve yıldız haritaları, prosedürde sarf edilen lüzumlu eşya ve bulgulardan yalnızca bir kaçıdır. Bu büyü türü çok saklı verilere dayanmaktadır ve çok eski bir uygulamadır. Aşk büyüsü her vakit uygulanabilen bir prosedür değildir. Uygulanabilmesi amacıyla birtakım özel günler vardır. Bu büyünün bozulması da nerdeyse imkansızdır.

About the Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

Hemen Ara