Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır
Soğutma büyüsü gerçekleştirme amacıyla kolay malzemelerin evvelcesinden temin edilmesi gerekir. Önce üzerinden rastgele bir makale olmayan kağıt alın. Adından kırmızı renkli ip edinin. Kırmızı kurşun kalem ile ufak bir tahta çubuk da edindikten sonra büyü amacıyla lüzumlu malzemelerin hepsini tamamlamış olacaksınız. Malzemeleri alın ve sessiz bir odaya geçin. Büyü yapılacak ortamda sizden diğer kimse olmaması gerekir. Daha sonra bulunduğunuz yere çömelin. Aklınızda dünya kanaatleri olmamasına özen gösterin. Yalnızca büyüye odaklanmanız gerekir.

Tamamen odaklandıktan sonra, soğutmak dilediğiniz iki bireyin ismini beyaz kağıdın üstüne kırmızı kalem ile yazmanız gerekir. Daha sonra ayırmak dilediğiniz bireylerin adlarını sesli bir şekilde söyleyin. Garantili soğutma büyüsü amacıyla kağıdı rulo durumuna getirin. Bu prosedür esnasında alttaki duayı 10 kere yine edin:

Rulo durumuna getirdiğiniz kağıdı toprağa gömmeniz gerekir. Mümkün bulunduğu kadar size yakın bir yere gömü yapın. İdeal uzaklık 200 metredir.

Karı Koca Arası Açmak amacıyla Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?
Karı koca arası açmak amacıyla soğutma büyüsü gerçekleştirme tehlikeli bir uygulamadır. Bu büyü tesirsini gösterdiği vakit, çiftler aralarında problem olmadan dost canlısı bir şekilde ayrılırlar. Sürekli problem yaşam sürdüren çiftler, problemlerinin son bulması ve temaslerinin son bulması amacıyla bu büyü türünden faydalanabilirler. Eğer hatalı bir temas içersinde bulunduğunuzu düşünüyorsanız süre kayıp etmeden bu büyüyü yapabilirsiniz.

Karı kocanın arasını açmak amacıyla 2 çubukla oluşturulan soğutma büyüsü tekniğinden faydalanmak gerekir. Büyü gerçekleştirme amacıyla şahıslar evvelce 2 adet çubuk almalılar. Bu çubuklar yeni temin edilmelidir. Kırmızı kalem ile çubuklardan bir adedini tamamiyle kırmızıya boyayın. Diğer çubuk boyasız kalsın.  Çubukları saksıya gömün. 7 gün süresince gömülü kalan çubuklar tesirsini göstermeye başlayacaktır.

Medyumlar Tarafından Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur

Soğutma büyüsünü bozma zor olsa da mümkündür. Ayırma ve soğutma büyüsünün bozulması ile ilgili internette bir çok bilgi bulunur. Ancak bu bulgular yerine gerçek havas hocasından yardım almanızı öneriyoruz. Büyü bozma prosedürlerinde kesinlikle Abdestinizin olması lüzumluliğini hatırlatıyoruz. Eğer hayatınızda birtakım aksilikler varsa, bu aksiliklerin sebebinin ne bulunduğunu anlamakta zorlanıyorsanız, evvelce bakım hizmeti alınız. Bakım yaptırdığınız vakit aslında size büyü yapılıp yapılmadığını öğrenebilirsiniz. Bakım neticesinde size oluşturulan büyünün hangi tür bulunduğu belirleme edilir. Buna göre manevi ve ruhsal arınma prosedürlerinin yapılmasına başlanır.

Hoca, bireyin hijyenik hale getirilmesi adına ilmi havas vekf makaleları hazırlar. Hazırlanan bu makaleların şahıslar doğrulusunda yanısıra taşınması gerekir. Bazı prosedürlerde malzemelerin suyun amacıylae atılarak içilmesi gerekebilir. Havas makaleları hazırlayan medyum hocanın kesinlikle organik mürekkep kullanması gerekir. Tercihen umre ziyareti esnasında edinilen mürekkepler yararlı olur.

Evde Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur?
Evde soğutma büyüsü bozma prosedürü amacıyla bir adet kırmızı renkli bir adet de kara renkli kalem alın. Kalemlerin yeni alınmasına özen gösterin. Başka bir iş amacıyla kullandığınız kalemleri soğutma büyüsünü bozmak amacıyla kullanmayın. A4 boyutunda beyaz renkli sayfa alın. Kağıdın üstüne büyü bozulsun yazacaksınız. Büyü bozulsun makalesının büyü alanı, kırmızı kalem ile bozulsun alanı ise kara renkli kalem ile makalelmalıdır.

Daha sonra bu kağıtları zımba kullanarak birleştirin. Bu kağıtları bahçeye çıkarak gömün. Kağıtları gömdüğünüz sırada duayı okuyun:

Duanın toplam 20 kere yine edilmesi gerekir. Bu prosedürü 3 günde bir yine etmeniz gerekir. 9. Günün sonucunda büyü yavaş yavaş bozulmaya başlar. Büyü altında olan şahıs özgürleştiğini hisseder. Büyünün tesirsi vakit geçmesiyle azalır. Eğer büyüyü daha süratli bozmak dilerseniz kesinlikle eksper hocalardan destek alın.

About the Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

Hemen Ara