Süryani Büyüsü Nedir

Süryani Büyüsü Nedir?
Geçmiş dönemlerden beri var olan büyü kavramı bugünümüzde etkisini sürdürmeye devam etmektedir. Büyü gerçekleştirme ya da büyü yaptırmak tehlike arz edebilen süreçlerdir. Genellikle Süryani büyüsü en tecrübeli medyumların bile çekinebildikleri bir büyüdür. Şeytanla işbirliği gerçekleştirmeyi gerektiren Süryani büyüsünü bozma sürecini üstlenen bu medyumlar büyük saygı görmektedir.

Süryani büyüsü tek bir büyüyü ifade etmemektedir. Yapılan birkaç büyüden ve prosedürlerden meydana gelen bir süreçtir. Süryani büyüsü iki bireyi birbirinden ayırmak amacıyla oluşturulan bir kara büyüdür. Lakin gereksinime göre sevilmeyen şahsa sorun verilmesi amacıyla de tercih edilen bir büyü çeşididir.

Bağlama büyüsü olarak kullanılması da olumlu olarak görülmemektedir çünkü bu büyü bir kara büyü olarak nitelendirilmektedir. Süryani büyüsü yaptırmak isteyen bireylerin çok dikkatli ve seçici olması gerekmektedir. Nurani varlıklarla iletişime geçmeyi gerektiren bu süreci her medyumun yönetebilmesi olası değildir. Bu sebeple profesyonel şahıslardan yardım alınması çok önemlidir.

Süryani Büyüsünü Bozdurma

Bozma süreci de tıpkı yaptırma sürecinde bulunduğu gibi profesyonel bireylerin desteğine gereksinim vardır. Süryani büyülerinde büyünün bozulması yaptırılmasından daha zordur. Süryani büyüsü bozma sürecinde oluşturulan en büyük yanlışlardan biri kurban vermektir. Büyü gerçekleştirdikten sonra oluşturulan sorunlar büyünün bozulmasından öte güçlenmesine sebep olabilmektedir. Bazı kuvvetli duaları tersten okumak da oluşturulan bir başka büyük hatadır.

Yapılan büyüyü bozdurmadan evvelce kesinlikle tecrübeli ve profesyonel bir destek alınması şarttır. Süryani diline hakim bir medyum ya da hoca doğrulusunda büyünün bozulması gerekmektedir.

Süryani Büyüleri Nasıl Etki Eder ?
İşlem yaptıran şahıs şayet bu prosedürü sevgilisi amacıyla yaptırıyorsa aralarında tespit edilen bağ giderek kuvvetlenir. Süryani büyüleri genelde evlilikle neticelenen prosedürlerdir. Eğer prosedür oluşturulan şahsa karşı platonik aşk yaşıyorsanız ve karşı doğrultu sizin ona olan hislerinizi bilmiyor ise bu şahıs prosedürden sonra size aşık olmaya başlar. Bundan ardından ise çorap söküğü gibi istikbal ve karşı doğrultu size olan aşkını kendi kendine ilan edecektir.

Her ne şekilde prosedür yapılırsa yapılsın Süryani büyülerinde gaye karşı doğrultun hislerini kuvvetlendirmek ve size karşı olan hislerini hat safhalara çıkarmaktır. Büyüler gerçekleştirdikten sonra etkisi ömürlüktür ve bozulması da son derece zor büyülerdir. Bu yüzden Süryani büyüsü aşk büyüleri katagorisinde en etkili büyü olarak gösterilmektedir.

About the Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

Hemen Ara