İntikam Büyüsü

İntikam Büyüsü Nedir
İntikam büyüsü nedir? İntikam büyüsü bir kötü niyet büyüsüdür. İçinde ah kalan kişilerin, öfkesini bastırabilmek hedefiyle başvurdukları son derece tehlikeli bir yoldur. Büyü oluşturulan kişi, büyüyü yaptıran bireyin öfkesi dinene dek ızdırap içersinde yaşamaya mahkum kalacaktır.

Ancak intikam geniş bir kavram bulunduğu amacıyla, buradaki tekniğe göre uygulanabilen büyülerin çok çok çeşidi de bulunmaktadır. Kısmet kapama, cinnet geçirtme, delirtme, korkutma, cin musallat etme ve aynısı şekilde şunlar sıralanabilir. Büyüyü yaptıran bireyin niyeti, bireyin yaşayacağı etkilerde etkin rol oynayacaktır.

İntikam İçin Yapılan Büyüler
İntikam amacıyla oluşturulan büyülerin bazıları şu şekildedir;

Papaz Büyüsü: Bireyyi delirtebilir, sevdiklerinden ayırabilir, kabuslar ve sanrılarla sıksık olarak korku içersinde olmasını sağlayabilir.
Kısmet Kapama Büyüsü: Bireynin kısmetini kapatarak, hayatına olağan şekilde devam etmesini engeller. Tabiri caiz ise, bireyin dokunduğu her şey resmen kurur ve çürür. Hiçbir işi rast gitmez, parasal refaha erişemez, eşi varsa ayrılabilir ve eşi yoksa da evlilik yolu kapalıdır.
Soğutma Büyüsü: Direkt olarak bireyin eşinden, ailesinden ve sosyal çevresinden soğuması amacıyla yapılır. Birey istemeye istemeye kendisini yalnızlaştırmaya başlar. Bundan şikayetçi olsa bile davranışlarını ya da düşüncelerini denetim altında tutamaz.
Süryani Büyüsü: Papaz büyüsünde bulunduğu gibi etkiler meydana çıkarır. Ancak daha hafif seyir eder ancak bozulmadığı prosese etkisi günden güne şiddetlenerek artmaya devam eder.
41 Düğüm Büyüsü: 41 değişik niyet edilerek yapılabilen bu büyü, en tehlikelerinden biridir. Çünkü büyünün hedefi ve neticesi çok sayılıdır. Arada sırada büyünün bozulabilmesi amacıyla, düğümlerin bulunması ve halledilmesi gerekebilir. Bunun amacıyla hüddamlardan, yani atanmış cinlerden yardım alınır.
İntikam Büyülerinin Etkileri
İntikam büyülerinin etkisi bütün kara büyülerin etkisi ile benzeşir. Ancak büyünün yapılma hedefina göre meydana çıkan etkiler, herkeste aynı şekilde görülmez. Yukarıda da bildirdiğimiz üzere, intikam amacıyla yapılabilen büyü adedi çok çokdır.

Hangi büyünün yapıldığının bilinmesi, büyüyü bozma adımında ehemmiyet arz eder. Hocamızdan büyü bozma ve aynısı bütün konular ile ilgili destek alabilir ya da bakım yaptırarak durumunuz ile ilgili netlik kazanabilirsiniz.

About the Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

Hemen Ara