Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

 

Genellikle kara büyü kategorisine giren teknikler gerektiğince etkilidir ve neticeleri aslında ürkütücü olarak ilgi çekmektedir. Cinler sarfedilen büyüler şeytani açıdan gerektiğince mühim bir etkie sahip olabilir. Son derece kötü ve pis olarak kabul edilen hayvan parçaları bu gibi bir büyü amacıyla kullanılabilir. Oldukça etkili bulunduğu tanınan bu ürkütücü büyü teknikleri son derece dirençlidir ve bozulması gerektiğince zor olarak karşımıza çıkmaktadır.

Eğer domuz yağı büyüsü ile karşı karşıya kalmış iseniz, bu halden kurtulmak amacıyla çok çaba sarf etmeniz gerekebilir. Kendi kabiliyeti ve bilgi yeteneğine ile beraber bu hususta size yardımcı olacak iyi bir hoca ve medyum bulmak aslında çok mühimdir. Domuz yağı büyüsü gibi çok etkili ve aynı vakitte ürkütücü bir büyü ile beraber insanların bu büyü ile karşı karşıya kalması aslında çok ürkütücü neticeler meydana çıkarabilir.

Domuz yağı büyüsü kara büyüler grubunda yer aldığı amacıyla tehlikeli ve etkili bir büyüdür. Bu büyünün yapılması amacıyla domuz yağı tüketilir ve büyünün daha etkili olması ve istenilen neticelerin elde edilmesi amacıyla cinlerden yardım alınır. Cinler şeytani oldukları amacıyla kendilerine verdiği vazifiyeti derhal yaparlar. Bu amaçla domuz yağı büyüsünün sıradan şahıslar doğrulusunda yapılması ya da bozma işlemlerini yapması olası değildir.

Büyünün programı ise domuza ait olan yağ bezi parçasına okunan tılsım şeklinde anlatılabilir. Bu büyü dışında domuza ait pis parçaların kullanıldığı diğer büyüler de vardır.

Genellikle birbirini seven şahıslari, evliliği kıskanılan eşleri birbirinden ayırmak amacıyla uygulanmaktadır. Bunun yanısıra kısmet kapama, bireylerin rızkına engel olma, bir bireyin parasal anlamda yükselişini önleme gibi hadiseler neden de yaptırmak istenmektedir.  Yapılması kadar bozma işlemleri de zor bulunduğu amacıyla diğerlarını kıskanan bireylerin başvurdukları ilk teknik olarak ilgi çekmektedir.

Çiftleri ayırma, aileleri ve düzenlerini bozma, kardeşleri ayırma, bireylerin toplum doğrulusunda dışlanması ya da fakirleşmesi, beklenmedik problemler ya da musibetler yaşaması gibi kötücül amaçlarla da yapılabilen bu büyü son derece etkili bir büyüdür. Yaptırmak isteyen bireylerin kesinlikle büyü sonucunda karşılaşacakları vebal ve yükümlülükleri düşünmeleri gerekir. Tabi bu tip olumsuz etkilerle karşılaştığını fark eden bireylerin de konuyu araştırmaları, bilgi sahibi ve tılsımlı bir hocadan ya da medyumdan yardım almaları tavsiye edilebilir.

Domuz yağı büyüsü direkt olarak büyü oluşturulan bireyi öldürmek hedefiyle yapılmaz. Ama bireyin fiziksel sağlığına, ruh sağlığına ya da akıl sağlığına yaptığı olumsuz etkiler ölüme de yol açabilir. Kişinin ruh ve akıl sağlığının bozulması intiharlara yol açabildiği gibi, fiziksel sağlığının bozulması da ölümle neticelanabilen hastalıklara yakalanmasına neden olabilir.

Büyü yapılırken domuz yağı sürülen yer genelde bireyin kıyafetleri ya da evine girişte ya da otururken sıkça ilişki ettiği yerler olarak bilinir. Ama bu her vakit doğru olmayabilir. Domuz yağı değişik yerlere de sürülmüş olabilir. Bu büyüden etkilendiğini düşünen ve gördüğü lekelerden şüphelenen bireylerin (kıyafetlerinde ya da evinde olmasa bile) deneyimli bir hocaya ya da medyuma danışması yerinde olur.

Domuz yağı büyüsünün etkii ise büyünün yapılış amacına, etki ettiği şahsa ve etki ettiği alana göre çok detaylı ve etkili haller olabilir. İftiraya uğramak, eşin diğer birisi ile ilgilenmeye başlaması, iş yerine ya da evine hırsız girmesi, alınan işlerin iptal olması, iş yerinden atılmak, iş yeri sahibinin personelinin işlerini bırakması, değişik parasal problemler gibi çok mühim problemler ile karşılaşıldığı görülebilir.

Domuz yağı büyüsü yaptırmadan evvelce neticeleri iyice düşünülmeli ve ona göre karar verilmelidir. Cinler kullanılarak oluşturulan bu büyü amacıyla işinin ehli eksper bir şahıstan destek alınmalıdır. Dinimiz gereğince de yasak olan büyü dirençli bir büyüdür ve bozulması da gerektiğince zordur.

Papaz büyüsü, domuz yağı büyüsü gibi büyüler kara büyü olarak da kabul edilen ve netice vermekte olan tehlikeli işlemlerdir. Genellikle bir eksperden destek almadan katiyen yapılmamalıdır.

Şeytani varlıkların kullanılması büyünün ne kadar kuvvetli olabileceğinin kanıtıdır. Domuz yağı kullanılarak uygulanmaktadır ve domuz yağı lekesini çıkarmak zordur. Bu amaçla etkii de bir o kadar çok olmaktadır.

En çok evli çiftleri ayırmak amacıyla sarfedilen bir teknik bulunduğu amacıyla oluşturulan domuz büyüsü ile çoğu yuva dağılmıştır. Büyünün etkii ile evli çiftler bir anda kavgalara başlar. İnsanlar ruhsal olarak problemler yaşamaya başlar.

Çiftler birbirlerini sevmelerine karşın aniden birbirlerinden nefret etmeye başlarlar. Tabir yerinde ise şahıslar birbirlerini domuz gibi görür. Bu halde kimse üzerlerinde büyü bulunduğunu düşünmez.

Domuz yağından oluşturulan ve etkili netice veren bu büyüğü karşımıza domuz yağı büyüsü olarak çıkmaya devam etmektedir. Kara büyü kategorisi ortamında tespit edilen ürkütücü büyü seçenekleri insan yaşamını direkt ve olumsuz etkilemek hedefiyle resmen yaşamı insanlara zehir eder. Böyle bir halle karşı karşıya kaldığını vakit muhakkak şuurlu bir eksper desteği alabilmek sizin amacıyla tek deva olacaktır.

İslam dininde pek çok yerde yasaklı olan bir hayvanın bugün pozitif bilimler ve de zararları net bir şekilde meydana çıkmıştır. Gerek eti gerekse de kanı yasaklanmış olan domuz, maneviyattan çok parasal olarak insanlara zarar veren bir neden olarak ilgi çekmektedir. Bu büyü yapılırken cinler tüketilir ve meydana çıkan neticeler aslında insanlar amacıyla ürkütücü olabilir.

 

About the Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

Hemen Ara