Canbar Aşk Büyüsü

Canbar aşk büyüsü gerçekleştirme bir bireyin kendisine aşık edilmesi amacıyla en etkili büyülerden bir tanesidir. Bu büyü türü en iyi medyumlar doğrulusunda bizzat denenmiştir. Büyü yaptığınız bireyin gözü sizden başka birinı görmez duruma gelir. Bu büyü türü Asya’dan gelmiştir. Bir kere ayrılan çiftler üstüne oluşturulan Candar büyüsü, çiftlerin eskisinden daha kuvvetli bir şekilde bir araya gelmesini sağlaması ile bilinir. Büyünün etkili olmasındaki sebep, ruhsal enerjilerin kullanılmasıdır. Bu amaçla büyüyü yapar iken çok ilgili olun ve iyice düşünmeden büyü yapmayın. Aksi durumda büyüyü bozmak amacıyla ne kadar çaba harcasanız da büyüyü bozmanız olası olmayabilir.

Canbar Aşk Büyüsü Yapılan Bireylerde Ortaya Çıkan Belirtiler Nelerdir?
Canbar aşk büyüsü tesiri altında olan şahıslarda meydana çıkan açıklanan sadece büyü tesiri altında olan bireylerin etrafı doğrulusunda anlaşılmaktadır. Yani şayet Canbar aşk büyüsü ile aşık etme tesiri altında kaldıysanız bunun farkında olmazsınız. Yalnızca aileniz ya da yakın dostlarınız büyü tesiri altında bulunduğunuzu fark eder. Büyü tesirinde olan bireyin ailesi ile arası sırf bu sebepten bozulabilir. Çünkü büyü tesiri altında olan şahıs halini kabul etmek istemeyecektir. Candar aşk büyüsü tesiri altında olan bir şahıs:

Aklında sadece tek bir şahıs olur,
Büyü yapan şahıstan başka birinı düşünemez duruma gelir,
Büyü yapan şahıstan uzaklaştıktan sonra şahıs kendini çok kötü hisseder,
Büyü tesirinde olan şahıs işine odaklanamaz duruma gelir,
Büyü tesirinde olan bireyin gözü büyü yapan şahıstan başka biri görmez.
Büyü oluşturulan bireyin gözü körleşeceği amacıyla bu etkilerin hiç birinin farkında olmaz. Bu etkilerin altında bulunduğunu ifade eden bireylerin söylediklerini reddeder. Birey fakat eksper bir medyumdan yardım alırsa ve derli toplu olarak bakım yaptırırsa, bu etkiler yavaş yavaş ortadan kaybolacaktır.

Canbar Aşk Büyüsü Özellikleri Nelerdir?
Candar aşk büyüsü bilhassari aşk ile ilgilidir. Genellike bu büyü bağlama büyüsü şeklinde yapıldığı amacıyla, kara büyü türlerinden bir tanesi olarak kabul edilirler.

Bütün aşk büyüleri ile kıyaslandığı vakit en etkili en kuvvetli aşk büyülerinden bir tanesi kabul edilir.
Büyü oluşturulan şahıs, karşıdaki şahsa koşulsuz koşulsun bağlanır.
Büyü tesirine giren şahıs karşısındaki şahsa olan tüm kırgınlık ve kızgınlıklarını unutur.
Canbar büyüsü çok etkili olmakla birlikte aynı vakitte büyük tehlikeler barındırmaktadır.
Büyü oluşturulan şahıs büyü tesiri altına bulunduğunu fark edemez.
Büyü yapımı esnasında ebced hesabı tutulması lüzumir. Bu hesap doğru yapılmadığı vakit meydana sorun çıkmasına namacıyla olabilir.
Büyüden netice alabilmek amacıyla ortalama 7 ile 14 gün kadar beklemek lüzummektedir.
Candar büyüsü bilhassa düzmece deri üstüne esrarengiz sembollerin çizilmesi ile yapılmaktadır.
Candar büyüsünü yapar iken muhakkak gerçek hayvan derisinin kullanılmaması lüzummektedir.
Büyüyü yapan bireyin büyü tesirini göreceğine net olarak inanması lüzumir. Bir an olsun büyünün işe yaramayacağını düşünürseniz, büyü etkili olmaz.

Canbar Aşk Büyüsü Yaparak Birey Kendine Nasıl Bağlanır?
Candar aşk büyüsü ile bireyin kendisine bağlanması büyünün en çok kullanıldığı alandır. Büyü ile sevdiğini kendisine bağlamak isteyen bireylerin ilk başvurdukları teknik canbar aşk büyüsü teknikidir. Canbar aşk büyüsü gerçekleştirme amacıyla hicri takvime bakmanız ve Arabi aya göre ilk Piyasa günü büyü işlemine başlamanız lüzumir. Bunun dışındaki vakitlarda oluşturulan büyülerin tutması olası değildir.

Canbar Aşk Büyüsü Zararlı mıdır?
Candar aşk büyüsü zararları büyü hatalı yapılmadığı vakit bulunmaz. Ancak tüm hatalı oluşturulan büyülerde bulunduğu gibi, büyünün hatalı yapılması durumunda meydana sorunlar çıkar:

Canbar Aşk Büyüsü Ne Zaman Etki Eder?
Candar aşk büyüsü tesiri kendini ortalama 5 gün içersinde gösterir. Canbar büyüsü ile eski sevgiliyi kendisine aşık etme amacında olan şahıslar amacıyla bu vakit 1 aya kadar çıkabilir. Canbar aşk büyüsü acele tesirini göstermesi amacıyla büyü oluşturulan bireyin eşyasının kullanılması lüzumir.

About the Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

Hemen Ara