Yorumlar

39 thoughts on “Yorumlar

 1. 3 senelik güzel giden bir ilişkim vardı okulum yüzünden Almanya’ya gelmek zorunda kaldım kariyerim daha önemliydi beni bırakıp nasıl gidiyorsun diye kendine yediremeyip ayrılmayı istedi buna bir yorumum yoktu aradan 4-5 ay geçti arayıp barışmak istediğini yapamadığını söyledi bu sefer de benim gururum ağır geldi ve istemedim nerden baksak 1 sene geçti 1 sene boyunca sürekli konuşmak istedi her seferinde red ettim gerçekten pişmandı ama gurur işte önüne geçemedim artık ümidi kesip kendi yoluna bakmaya başlamıştı bu sefer de ben özledim burda gerçekten işini düzgün yapan bir hoca bulamadım yüz yüze yapılması her zaman daha iyi olur diye düşünüyordum daha sonrasında kız kardeşimden araştırmasını istedim Zenun hocanın numarasını attı bana direk aradım ve durumu anlattım tekrar dönmesini istiyordum öyle de oldu işlem 12 gün sürdü bana seni işlemden sonra arayacak dedi pek inanasım gelmedi açıkçası ama işlem bitti bı gece telefonum çaldı ağlayarak geri dönmek istediğini beni unutmak için konuştuğu kimsenin yerimi tutmadığını söyledi Zenun hocama teşekkür ederim sevgilim şuan yanıma gelmeye hazırlanıyor gerçekten çok yardımcı oldu hocam kesinlikle öneriyorum.

 2. medyum zenun ile çalışmamı anlatmak istiyorum kendisi ilgili ve saygılı bir insan öncelikle bunun için teşekkür ediyorum sevgilimle aram iyi değildi ama o bana takıntılıydı başıma bela almak istemiyordum bu yüzden ilk başta onu soğutup kendisinin ayrılmasını sağlayacaktım Zenun hoca ile bunu konuştuk soğutmak için 11 gün verdi bu sürede kopukluklar olmaya başladı 12. Gün ayrılmak istediğini kendisi söyledi teşekkürler Zenun hocam.

 3. merhaba arkadaşlar ben 1 yıl önce Türkiye’den Almanya’ya gelin olarak gittim kocamla birbirimize aşıktık hala da o şekilde ama farklı alışkanlıklarımız olduğu için görümcem beni hiç sevmedi sürekli aramızı bozmaya çalışıyordu görümcemin beni sevmesi için bir hocayla konuşmak istedim Zenun hocayı gördüm aradım ve ona durumu anlattım bana şirinlik büyüsü yapacağını söyledi biz 14 gün çalıştık Zenun hoca ile birlikte ve görümcem artık karışmıyor ve beni sevmeye başladı Zenun hoca ile çalışmak güzeldi teşekkürler hocam.

 4. medyum zenun olmasaydı şuan hayatta olmazdım çünkü takıntılı eski kocam peşimi bırakmamıştı beni sürekli taciz ediyordu polise şikayet ettim uzaklaştırma verdiler sadece ama yinedeengel olmadı instagramdan whatsapptan bir şekilde beni bulup rahatsız etmeye devam ediyordu arkadaşım bana medyum zenunı önerdi daha önce işlem yaptırdığını söyledi kısa sürdüğünü ve gerçekten etki gördüğünü söyledi bende aradım Zenun hocama durumu anlattım beni kısaca bilgilendirdi ve 14 gün süre verdi kabul edip işleme başlamasını söyledim işlem boyunca beni bilgilendirdi ve her sorumu cevaplamaya devam etti işlemin 8.Günü daha etkilerini hissettim içimdeki huzursuzluklar kaybolmuştu Ve o gece bir ilk oldu whatsapptan eski kocamdan mesaj gelmemişti aramıyordu bu beni çok mutlu etti çünkü hayatım boyunca ilk defa böyle huzurluydum işlem sonunda benimle tamamen iletişimi koparmıştı ne takip ediyor nede yazıp arıyordu medyum zenun hayatımı kurtardınız hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır sizi her yerde herkese önereceğim.

 5. 3 senelik bir ilişkim vardı erkek arkadaşım beni ben erkek arkadaşımı çok seviyordum ama sürekli kavga etmeye başladık ayrıl barış çok Can sıkıcı
  bir hale gelmişti erkek arkadaşımın ailesi de beni çok seviyordu sürekli ayrılıp barışmayı alışkanlık haline getirdiğimiz için son ayrılığımızı da umursamadım bu arada erkek arkadaşım bı kızı kaçırıp nişanlanmış sanırım onu seviyodu ama bu arada hala ailesi ile konuşuyordum kayınpederimin yardımı ile Zenun hocama ulaştık erkek arkadaşım kızı götürdü evine bıraktı nişanı attı çok pişman olduğunu söyledi geri geldi şuan çok mutluyuz teşekkürler
  Zenun hocam.

 6. medyum zenun çalıştığım en iyi medyumlardan biridir 2 tane medyumla çalıştım biriktirdiğim tüm paraları kaptırdım Zenun ile bağlama çalışması yaptık eşimle aram kötüydü ayrılma sefasına gelmiştik evliliğimi kurtarmak istiyordum çünkü hem çocuğum vardı hemde eşimi çok seviyordum bunu Zenun sayesinde başardım teşekkürler hocam.

 7. Arkadaşlar 8 yıllık evliydim kocam beni insan yerine koymazdı kaynana görümce ne derse o olurdu sürekli baskı yapar onlar tarafından yönetilirdim arkamda kimse yoktu tek çocuğumdan başka onun da yaşı küçük olduğu için ilerde beni suçlamasın benim de mi hatrım yoktu niye beni babasız bıraktın demesin diye susuyordum bundan 2 ay önce karşılaştık Zenun hocamla işlem yaptırdıktan 12 gün sonra hayatım adeta cennete dönmüştü çok mutluydum Allah ayağına taş değdirmesin hocamın.

 8. Oğlumun bir ilişkisi vardı ben hiçbir zaman onaylamadım bir insana hiç mi içi ısınmaz insanın ısınmadı Allah razı olsun Zenun hocamdan allah ne muradı varsa versin çocuğumu o kızdan uzaklaştırdı şuan tiksintiyle bahsediyor o kız da başkasıyla nişanlanıyormuş duyduğuma göre gerçekten içimin ısınmadığı kadar vardı teşekürler hocam.

 9. Zorla evlendirildim görücü usulü hiçbir şekilde gönlüm yoktu Zenun hocam ile bu konuda çalışma yapıyoruz babam pişman olnaya başladı gözlerinde bile o pişmanlığı görmeye başladım insanlar beni anlamaya başladı umutlarım tomurcuklandı işlemimizin sonunda muradıma ericem inşallah teşekkürler Zenun hocam daha 4 günden gözlerindeki pişmanlığı görmek bile beni çok mutlu etti

 10. medyum Zenun ile aşk çalışması yaptırdım aynı binada oturan platonik aşk yaşadığım bir adam vardı yüzüme dahi bakmak istemiyordu bu adamı ne yapıp ne edip kendime aşık edecektim çünkü gerçekten seviyordum Zenun gerçekten iyi bir dinleyici ve çok iyi bir insan durumu anlattım bana çözüm yollarını söyledi ve fiyat konusunda anlaşma yaptık işlemlere başladık gerçekten şok oldum 10 günde adam ayağıma kendisi geldi konuşmak istediğini kendisi söyledi gerçekten işinin ehli ve günü gününe yapıyor işini.

 11. Bı kız vardı ailesi başkasıyla evlendiriyodu seviyordum gönlüm hiç razı değildi ama kız çok mutluydu sanki bı gece mesaj geldi kız benim onu sevdiğimi biliyodu mesajda “dışardan mutlu göründüğüme bakma gerçekten hiç mutlu değilim ben seni seviyordum kader bizi bir araya getirmedi iyi bak kendine’ yazıp engellemişti internetde dolaşırken Zenunu gördüm arayıp danıştım hocamın önerisiyle kızın ailesine bağlama işlemi yaptık evleneceği adam ve ailesine de soğutma işlemi evlilik hazırlıkları devam ediyodu endişeyle bekledim onları nikaha 1 hafta kala nişan atıldı duyduğuma göre ortada bir aldatma mevzusu dönmüş kızla görüşmeye başladık ailesine kendimi sevdirdim şuan çok mutluyuz mucizeler yarattınız Zenun hocam.

 12. Merhabalar arkadaşlar ben arda hayatımda ilk defa bir insanı sevdiğimi hisettim karşılık alamadım bu yüzden medyum Zenun ile bağlama işlemi yaptırdım 10 günde sonuç alacağımızı söyledi göz teması bile kuramadığım kız artık sürekli bakmaya benimle konuşmaya bile çalıştı Zenun hocaya teşekkür ediyorum çalışmalarınızı güvenle yaptırabilirsiniz.

 13. mrb arkadaşlar gelin görümce atışmalarından birini yaşıyordum bir gün görümcem boşluğuna gelip büyü yaptırdığını bizi ayıracağını söyledi ilk başta inanmamıştım üzerinden zaman geçtikce eşimle aram bozuldu ayrılmak istediğini söyledi ne yapacağımı şaşırdım internetdeki yorumlara bakınca Zenun hocam gerçekten işinin ustası bir insandı aradım ve gayet ilgiliydi 12 gün içersinde işimi çözdü eşim bağlandı tekrar ilgilenmeye başladı çok mutluyuz artık sağolun hocam.

 14. mrb arkadaşlar Bu yaptığım doğru değil biliyorum ama gerçekten insan evince ne yaptığına şaşırıyor 2 senedir bir çocuğa aşıktım çocuk hiçbir şekilde karşılık vermedi Zenun hocayla konuştuk onu bana bağlayacağını söyledi bu gerçekten olurmuydu denemekten zarar gelmez diyerek başladık bağlama çalışmasına 10 gün süre verdi bana 10 günün sonunda yakınlaşmaya başladık artık onun da beni sevdiğini hissediyordum teşekürler hocam.

 15. Askerden gelir gelmez başladı benim serüvenim geldim işlerin başına beni koydular hemen daha sonra da evlen diye tuturdular karım cezayirden geldi anlaşamadık konuşamadık çünkü aynı dilli bilmiyorduk karım beni seviyordu çok seviyordu gözlerinden bille belliydi ama ben onu sevemiyordum Zenun hocamdan karımın gözüme güzel görünmesi için işlem yapmasını istedim bana şirinlik işlemi yapacağını daha sonra aşk işlemi yapacağını söyledi bu ikisinin toplam 14 gün süreceğini bellirti sabırla bekledim aldığı para kuruşu kuruşuna hakkıdır işlemler hem gününde oldu hemde gayet ilgili bir hocaydı teşekürler Zenun hocam.

 16. İşler nasıl bir noktaya geldi bilmiyorum evlilik aşamasındayken sevgilimin ailesi beni çok güzel görür severdi evlendikten sonra hepsinin bakışı değişti nasıl olduğunu bilmiyorum onlara karşı yaptığım yanlış bir hareket de olmamıştı bı hocayla çalışmak istedim Zenun hocanın yorumlarına denk geldim işini güzel yaptığı yorumlarından belliydi konuştuk şirinlik çalışması yapmamız gerektiğini söyledi 9 gün sürdü çalışmamız bu sürede bana karşı davranışları değişiyor ilk zamanki gibi güzel davranmaya başlamışlardı Zenun hocama ne kadar teşekkür etsem azdır kesinlikle öneriyorum.

 17. 3 sene nişanlı kaldık aldatıldığımı öğrendim eğer ben nişanı atsaydım ailem pişman edecekti bu yüzden medyum aramaya başladım işini gerçekten iyi yapacak birini arıyordum bu nişan evliliğe gitmeden atılmalıydı medyum zenun hocamla karşılaştık anlattım ona durumu 14 gün içinde halledeceğini söyledi bekledim sabırla bu süre içinde olduğundan daha iyi davrandım ona 10 gün sonunda kendisi itiraf etti benden soğduğunu beni aldattığını nişanı atmak istediğini çok teşekkür ederim Zenun hocam hayatımın hatasından kurtardınız beni.

 18. 5 yıllık evliyim kocamın beni aldattığını öğrendim mesajları gördüm kocamın haberi yoktu bu durumdan daha sonra kocam evi terketti kaldım tek başıma medyum zenun ile karşılaştık geri getirmek için işlem yaptık 10 gün sürdü işlemimiz ve 8. gün olmadan daha kocam bin türlü özürle çiçekle kapıya geldi tekrar o gün bugündür hiçbir sıkıntımız yok Zenun hocam teşekkür ederim.

 19. Mrb Arkadaşlar bu adam gerçekten bir harika işini bu kadar iyi yapacağını tahmin etmemiştim 2 senedir bir ilişkim var kıza evlenmek istediğimi söylüyorum bana daha o kadar bağlanmadığını, hazır hissetmediğini söylüyordu Zenun hocamla konuştuk bağlanma işlemi yapmaya karar verdik 10 gün sonunda olacağını söyledi günleri 4 gözle sayıyordum artık 10 gün geçti 8. Gün uzatmaya gerek olmadığını duygularından emin olduğunu söyleyerek
  geldi yanıma dünyalar benim oldu o an resmen nişanımıza 2 hafta kaldı bu adam gerçekten bu işi yapıyor teşekkür ederim hocam.

 20. 1 buçuk senelik bir ilişkim var aramızda bazı nedenlerden dolayı soğukluk girdi sevgilim sanki beni sevmiyo gibi hissetmeye başlamıştım internetde medyum araştırırken Zenun hocayı gördüm Zenun hocadan kaşık büyüsü yapmasını istedim 12 gün içinde eskisinden bile iyi olacağımızı söyledi tüm sorularıma ilgiyle yanıt verdi gerçekten çok ilgili bir medyum kendisi 12 günün sonunda gerçekten eskisinden bile daha ilgiliydik birbirimize sorunlarımız çözülmüştü işinin ehli bir medyum çok teşekürler hocam.

 21. medyum zenun çalıştığım en başarılı medyumdur gerçekten bu işi olduğundan daha iyi bir şekilde yapıyor işlem süresince bilgilendiriyor gerçekten çok memnun kaldım

 22. Merhaba arkadaşlar yorumlar gerçekten çok güzel ama yine de şüpheliyim ben bağlama işlemi yaptırmak istiyorum bana yardımcı olumusunuz??

  1. merhaba ben yaklaşık 1 ay önce medyum zenun hoca ile çalışma fırsatı buldum bağlama işlemi yaptırdım kendisine ve işlemim hızlı ve etkiliydi ömürlük olduğunu söyledi 10 gün gibi kısa bir sürede sonuçlandı işlem boyunca bilgilendirdi çok memnunum kendisinden kesinlikle güvenle çalışmanı yaptırabilirsin ben kendisine kefilim.

 23. medyum Zenun ile çalışmamın sebebi yorumlardı kendisi hakkında çok güzel yorumlar yazmışlardı kendisini arama kararı aldım gerçekten dedikleri kadar vardı konuşması bile güven veriyordu işlemim çok kısa sürede sonuçlandı kendisiyle çalışmayı düşünenler kesinlikle aramalı bana hak vereceksiniz bundan eminim
  burdan Zenun hocama tekrardan teşekkür ediyorum .

 24. medyum zenun Hocama aşık etme büyüsü yaptırmıştım üniversite zamanında başta hoşlandığımı düşündüğüm sonradan ona karşı olan hislerimin arttığını hissetmek beni çok kötü etkiliyordu aklımdan çıkmamaya başladı uzun zamandır kendisiyle konuşmamıştık arkadaşım böyle olmaz bir medyuma danış ritüel yap büyü yaptır diye ısrar edince internetten medyum aramaya başladım karşıma yüzlerce site çıkmıştı hangisine güveneceğimi bilmiyordum karar vermek zordu ilk çıkan sayfayı aradım telefonu açar açmaz bana fiyat vermeye başladı yüzüne kapattım diğer sayfalara baktım yorumlara baktım aradım beni dinledi bakım yapacağını söyledi bazı bilgiler istedi birde bin tl istedi ucuzda değildi istemediğimi söyledim kapattım umudum azalmaya başlamıştı o yüzden aramayı bıraktım yattım uyudum gecenin bi saati arkadaşım aradı bana bi medyum bulduğunu söyledi oda işlem yaptırmak için arıyormuş bakım yaptırmış bir çok şeyi bilmiş web sayfasını attı bana yorumlarını okudum çok güzeldi aramaya karar verdim sesi çok hoştu huzurlu hissettim kendimi kendisine durumu anlattım konuştuk bana 8 gün süre verdi sana o çocuğu Aşık edicim dedi çok umutluydum işleme başladık 6 gün sonra bir mesaj gelmişti o çocuktan böylelikle konuşmaya başlamıştık işlem sonu ilişkimiz çok ilerideydi böyle bir şeyin olduğuna inanamıyorum size ne kadar teşekkür etsem azdır hocam sağolun sizi her tanıdığıma her sayfaya yazacağım bilgilendireceğim..

 25. ben 10 gün önce medyum zenun hocam ile bir geri getirme çalışması yaptım beni terk eden sevgilim için 13 gün süre vermişti hocam daha 7. gün bitmeden kapıma dayanıp çok pişman olduğunu söyledi gerçekten inanılmazdı sağ olun hocam.

 26. bu sitedeki yorumların hepsini okudum ve medyum zenun ile çalışmaya karar verdim kendisi bana güven verdi konuşması ilgilenmesi sürekli iletişimde olmamız gerçekten memnun kaldım hızlı ve etkili çalışmalar yapıyor kendisine kesinlikle güvenebilirsiniz.

 27. medyum zenun ile 2. Çalışmamızı yaptık arkadaşlar kendisi gerçekten işini iyi yapan bir medyum daha önce geri getirme ve şimdide bağlama çalışmamızı yaptık hızlı sonuç aldım kendisi oldukça bilgili ve saygılı bir insandır teşekkürler Zenun Hocam.

 28. Arkadaşlar size önerebileceğim tek medyum zenundur sevgilimle evlenene kadar bize çok büyük yardımcı oldu elinize sağlık Zenun Hocam mutluluğumuzun temeli sizin elinizden geçti resmen çok büyük sıkıntıların üstesinden gelmemize yardımcı oldunuz.

 29. medyum zenun ile çalışmanızı kesinlikle öneriyorum kendisi diğer medyumlardan çok farklı çok saygılı hızlı ve kesin çözümler sunuyor ben çok memnun kaldım teşekürler hocam.

 30. Mrb arkadaşlar Eğer bağlama işlemi yaptırmak istiyorsanız mutlaka medyum zenun hocam ile işlem yapın ben bu kadar kısa sürede hızlı bir sonuç görmedim kesinlikle güvenebilirsiniz ben kendisine kefilim.

 31. merhaba arkadaşlar medyum zenun hocam sayesinde platonik aşkım gerçek aşka dönüştü 10 gün içerisinde bu kadar hızlı ve etkili olacağını düşünmezdim kızın aklından çıkmıyorum bana karşı nasıl davrandığını görseniz hayret edersiniz çok teşekkür ederim hocam sürekli Allahıma dua edeceğim sizin için.

  1. merhaba yeliz hanım ben evliliğimde kaynanamdan çok çektim Eşim olmadığı zamanlarda bana bildiğin işkence yapıyodu kocam gelince sus pus kocama söylesemde inanmıyordu onun yüzümden aram açıldı kocamla. Arkadaşım ilk bahsetti bu büyüden bende yapmak istediğimi söyledim bana Zenun hocamın numarasını verdi aradım konuştum 14 gün süre verdi işlem sonu hayatım değişti çok mutlu ve huzurlu geçiyor tüm günüm eşimlede aram düzeldi bu işlemi yaptırmak istiyorsan başka medyum arama Zenun hocama kefilim ben.

 32. medyum zenun Hanım ile bir geri getirme büyüsü işlemi yaptım sevgilimi tekrarda büyü yolu ile kazandım. 12 günde bütün sorunlarım sona erdi teşekkür ederim medyum zenun Hanım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara