Büyü Bozma İşlemi

BÜYÜ BOZMA
Büyü nedeniyle cinlerin tesirine girmiş şahıs ile alakalı olarak, ilk evvelce onu kaydı altına alan Cin‘in kimliği ve hali belirleme edilir. Sonra Cin‘e o kimseyi serbest bırakması amacıyla buyruk verilir. Fakat; Cin’in bu emri kabul edip etmeyeceği şüphelidir.
Bu halde cin amacıyla iki yol bulunmaktadır; ya duaya devam eden bireyi tesiri altına alarak kendisine bağımlı duruma getirmek ya da buyruklerine boyun eğmek. Bunun dışında 3.cü bir yol daha bulunmaktadır ki, o da Cin’in ölmesidir. Buna da “CİN YAKMAK” denir. Yani cin elini şahıstan çekmediği takdirde yanmakla yani ölmekle yüz yüze kalır.
Bugün iç sıkıntıları, boğulurcasına hallar, detaylı şeyler görme ya da işitme olayları, bilhassa kadınlarda görülen sık yıkanma halları ve bunlara benzer detaylı hallar büyük oranda CİNLERDEMkaynaklanmaktadır. Fakat bu hal şimdilik tıbbî olarak belirleme edilemediği amacıyla uyuşturucu ilaçlarla oluşturulan tedaviler bir netice vermemektedir.

 

Cin ve şeytan şerrinden kurtulmak amacıyla ve sara hastalığına, BÜYÜYE KARŞI KORYUCU AYET denilen “ayat-ı hırz”ı yedi gün okumalı ve bu ayetleri üstünde taşımalıdır.
Medine halkı Resûlullahı öldürmek hedefiyle efendimizin Medine’ye hicretinden evvelce harekete geçti. Yahudiler birtakım planlar yaptılar. Lebid bin Asım’dan yardım istediler. Lebid, falan mahallede Hayre isminde sihir yapmakta çok ileri ihtiyar bir kadın var, onu bulun dedi. Bulup o kadına çok para verdiler. Yaşça büyük olan kadın bir güvercin yavrusuna iğneler batırıp, 11 düğüm yaparak güvercin yavrusunun üstüne sardı. Medine’nin dışında harap bir kuyunun amacıylae koyup, ağzını kapattı.
Resûlullah efendimiz hastalandı, âzaları hareket etmeyen kaldı. Bu hal 9 gün devam etti. Sonra Cebrail Aleyhisselam geldi, hali haber verdi. Kuyudan güvercin çıkarıldı ancak düğümleri çözemediler.
BÜYÜ nün bozulması amacıyla önereceğimiz bir başka dua, “Cin Korunma Duası”dır.
Bu dua esnasında büyü yapılmış bireyin de bu duayı okuması gereklidir. Hem de bir bireyin sağ elini o büyü yapılmış bireyin başına koyarak okumasında çok yarar olur.
Bu arada meydana bir kap içersinde su konulur ve okunan dualar bu suya üflenerek daha sonra bu şahsa peyderpey içirilirse daha da tesirli olur. Büyü yapılmış şahısde ya da evinde muska bulunursa, bunu aside ya da limon suyuna ya da sirkeye atarak eritmek en geçerli yoldur.
Kişinin üstündeki büyünün bozulması ve Cinlerden kurtarılmış olması, aynı şahsa yinedan büyü yapılmasını da zorlaştırır. Fakat; ne yazık ki büyünün yine edilmesini tamamiyle ortadan kaldıran hiç bir teknik yoktur.CİN MUSALLATINA maruz olan şahıslarda acayip hareketler, dikkat çekici olarak ellerde ve bedeninde aşırı kasılmalar, ellerde Bu tür hallarde bireyin maruz kaldığı bu halden bir an evvelce kurtarılması ve feraha ermesi gerekir.
BÜYÜ BOZMA YÖNTEMLERİ

Büyünün bozulmasında tartışmasız en iyi teknik DUA dır. Fakat; dua’yı yapan bireyin de bu manevi tesiri oluşturacak derecede donanımlı olması gerekir. İbadet ve Kur’an-ı Kerim’e gereksinimi bulunduğu vakitlerde başvuran şahıslardan tesirli çözümler beklemek doğru olmaz. Bu çalışmalar, eksper şahıslerce yapılmadığı vakit Tanrı esirgesin daha da zarar verici noktalara gelebilir.

About the Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

Hemen Ara