Ayırma Ve Soğutma Büyüsü

Ayırma ve Soğutma Büyüsü
Ayırma soğutma büyüsü prosedürleri kısa vakit içersinde insanların birbirlerine olan bağlılıklarını yok etmek ve ayrılmalarını sağlamak amacıyla kullanılır. Çok tesirli ve kuvvetli oldukları tanınan bu prosedürler çok eski vakitten bu yana kimi vakit iyi kimi vakit ise kötü hedefler ile yapılmaktadır. Bu prosedürler ile ilgili yeterli tecrübeye sahip olan ve her vakit amacıyla tavsiye edilen medyumlar ile çalışan şahıslar kesinlikle kısa vakit içersinde istedikleri neticeleri alabilmektedirler. Bu kadar eski bir prosedür olmasına karşın halen insanlar bu prosedürler ile ilgili tam olarak bilgi sahibi değillerdir.
Ayırma soğutma büyüsü amacıyla medyum arayanlar
Fakat bu prosedürler medyumlar amacıyla hem çok kolay hem de kısa vakit içersinde netice alınabilen özel bir prosedürdir. İnsanların partnerlerine karşı olan bütün bağlılıklarını kısa vakit içersinde yok edebilen bu prosedürler ile ilgili tam olarak verileri olmayan medyumlar muhakkak şuursuz prosedürler yapmamalı ve insanlardan gelen istekleri de muhakkak kabul etmemelidirler.

Ayırma soğutma büyüsü amacıyla tavsiye edilen medyum
Ayırma soğutma büyüsü yaptırmak amacıyla kimden yardım almaları gerekliliğini bilmeyen insanlar muhakkak çabuk etmemeli ve her vakit amacıyla tavsiye edilen medyumlar ile çalışmaya özen göstermelidirler. Bu tarz prosedürler genelde kolay ve medyumları zorlamayan prosedürler olsalar bile tekrar de kimi vakit prosedürler denetimden çıkabilmekte ve meydana ciddi problemler çıkabilmektedir. Bu sebeple ne olursa olsun her vakit amacıyla çok dikkatli olmak ve hiçbir vakit amacıyla lüzumsuz tehlikeler almamak gerekmektedir. Tecrübeli bir medyum yalnızca özel olarak hazırladığı bir muska ile insanların üzerlerin de istediği her türlü enerjinin oluşmasını sağlayabilmektedir.

Aynı vakitte bu enerjileri doğru bir şekilde yönettikleri takdirde dilenen tesirlerin kolayçe oluşması sağlanabilmektedir. Yüzlerce yıldan bu yana değişik teknik ve nesneler ile yapılmış olan bu prosedürler de hem kendilerini hem de tesir altına alabilmek istedikleri şahıslari muhakkak risk altına atmak istemeyen medyumlar her vakit amacıyla prosedürlerini büyük bir özen ile gerçekleştirmetadırlar. Genellikle kısa vakit içersinde netice alınması gerektiği haller da çok daha dikkatli olan medyumlar kullandıkları teknikler ile insanları risk altına atmaktan her vakit uzak durmaktadırlar.

Birçok ilişkinin bitme namacıylai olarak görülen ayırma soğutma büyüsü prosedürleri genelde kalıcı tesirler gösterirler. Mesela birbirlerine çok seven partnerlerin kısa vakit içersinde birbirlerinden uzaklaşmaları ve hem de ilişkilerine nokta koymaları çoğu bireyi şaşırtırken ayırma soğutma büyüsü prosedürleri ile ilgili verileri olan şahıslar bu hale sebep olan şeyin gerçekte bu tarz bir manevi prosedür olma ihtimalini derhal anlayabilmektedirler. Hatta bu hale düşen şahıslar tecrübeli bir medyumdan bakım prosedürleri ile ilgili yardım aldıkları vakit da ilişkilerinin bitmesine namacıyla olan şeyin ne olduğunu derhal anlayabilmektedirler. Medyumlar bu prosedürleri yapar iken özel olarak hazırladıkları muskaların ayrılması dilenen bireylerin hayat sürdürdükleri yere gizleyebildikleri gibi aynı vakitte kimi vakitte çok saklı bir yere saklayabilmektedirler. Aynı vakitte bu muskalar saklıyken okunan duaların de çok büyük önemi vardır.

İki bireyi ayırma büyüsü yaptırma
Birçok şahıs kendilerini ve mutlu giden ilişkilerini güvenliğini sağlamak amacıyla sıksık olarak medyumlardan manevi korunma prosedürleri ile ilgili yardım alabilmektadırlar. Fakat başarılı bir medyum amacıyla bu prosedürlerden netice alabilmek genelde kolay olmaktadır. Hatta tecrübeli medyumlar bu prosedürleri yapmadan evvelce kesinlikle tesir altına alabilmek istedikleri bireylerin üzerlerinde diğer bir büyünün tesirsinin olup olmadığını ya da kendilerini güvenliğini sağlamak amacıyla manevi bir prosedür yapıp uygulamadıklarını denetim etmektedirler. Bunu gerçekleştirme amacıyla ise o bireylerin resimlerine ya da şahsi eşyalarına gereksinim vardır. Hatta olasıysa medyumların bu şahıslar aynı ortamda olmaları ya da direk olarak kendilerine ilişki etmeleri gerekmektedir.

Bu prosedürlerin geçmişleri çok eski vakitler da dayanmakta ve çok değişik teknikler ile yapılabilmektedirler. Genellikle birtakım medyumlar daha kısa vakit içersinde netice alabilmek amacıyla nurani varlıkları insanların üzerlerine musallat edip düşüncelerini denetim altına alabilmek isteyebilmektedirler. Fakat bu teknik çok tehlikeli olabilmektedir. Bu sebeple mesleklerini şuurlu olarak yapan ve rağbet gören medyumlar kendilerine gelen ayırma soğutma büyüsü isteklerini karşılamadan evvelce her vakit en risksiz teknikler ile hareket etmektedirler.

About the Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

Hemen Ara