Tırnak Büyüsü Nedir Nasıl Yapılmaktadır

Tırnak Büyüsü Nedir?
Tırnak büyüsü isminden de belli bulunduğu amacıyla tırnak ile yapılmaktadır. Şu demek oluyor ki bir bireyi diğer bir şahsa ya da kendinize karşı bağlayabilmek amacıyla tırnak büyüsü kullanılmaktadır. Bağlama büyüsü katagorisinde en etkili büyü çeşitlerinden birisi olan Tırnak büyüsü uygulanmış bulunduğu vakit bir o denlide kuvvetlidir.  Bu sebepten ötürü da tırnak büyüsü hem ak büyü katagorisinde yer verilmiştir. Hem de kara büyü katagorisinde yer verilmiştir.

Kara büyü katagorisinde ki özellikleri ise bir bireyi kendinize ya da bir diğer birina aşık ederek, bağlı hale getirmek ya da daha ilkin aşk güttüğünüz bir bireyin diğer biri ile evlenmesi neticesi o bireyi eşinden boşanarak size bağlanması amacıyla kullanılması neticesi tırnak büyüsünün kara büyü katagorisini meydana çıkarmaktadır. Tırnak büyüsü yapımı fazlaca basit olmasıyla birlikte, bozulması da bir fazlaca zor olsa gerek. Bundan ötürü tırnak büyüsünün bozulabilmesi amacıyla sihrin bulunup, yapıldığı ortamda bozulma işleminin gerçekleştirilmesi gereklidir ve bu büyüyü bozabilen medyum ise Müslüman olmak zorundadır.

Yukarıda ki uyarımızı yeniden burada da belirtmek isteriz ki muhakkak bu sihrin yapımına hakim olan bir medyumun ya da büyücünün tırnak büyüsünü yapması gereklidir. Gelelim büyü iyi mi yapıldığına. Ilk olarak büyünün belli bir yapım biçimi olmayıp, amacına bakılırsa değişkenlik göstermektedir. Eğer ak büyü katagorisinde tırnak büyüsünü gerçekleştirme istiyorsanız buna bakılırsa yapımları, kara büyü kategorisinde gerçekleştirme istiyorsanız bu hale bakılırsa programları bulunmaktadır.

Tırnak Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır

İlk olarak birbirlerine küsmüş, ayrılma adımına gelmiş ya da kavga etmiş çiftleri geri birbirine bağlayabilip. Barıştımak amacıyla çiftlere ilişik olan ortak fotoğrafları. Çiftlerin ortak kullandıkları bir eşyası, çiftlerin anne ve baba adları. Çiftlerin doğdukları tarih gün, ay ve sene biçiminde. Benzer biçimde verilere ve envanterlere haiz olmak gereklidir. İkinci olarak büyüyü uygulayacak medyumun muhakkak büyü evveli soğuk suda yıkanması gereklidir. Üçüncü olarak ise büyü meydana getirecek medyumun ya da büyücünün büyüsü amacıyla.

çiftlerin ortak resimlerinin arka kısmına içerisinde. İncir ağacı yaprağı ve hurma ağacı yapraklarının külü tespit edilen. Kara renkli bir mürekkep ile çiftlerin yukarıda alınan verilerinin eklenmesi gereklidir.

Doğal olarak ki bütün bu işlemler uygulanırken büyüyü gerçekleştirmeta olan kişide. Büyü amacıyla gerekli bütün ayin ve tılsımları da gerçekleştirme zorundadır. Birlikte beyaz ve temiz bir beze sarıldıktan ardından özellikle eski insanların var. Bulunduğu bir mezarlığa gömülmesi gereklidir.

About the Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

Hemen Ara