Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bireynin direk iradesine hükmetme büyüsü olan bu tılsım, bütün asırların en çok tanınan ve en tesirli olan büyüsüdür. Papaz büyüsü oluşturulan şahsa hem kısa vakitlerde tesir ederken, hem de bireyi baştan aşağıya tamamiyle tesirleri altına alır. Kara büyülerin bütün özelliklerini barındıran papaz büyüsü, çok detaylı gaye iler bundan dolayı yapılır. Papaz büyüsü nedir, diye sorulduğu zaman, bu büyüyü dünyanın en tesirli büyüsü biçiminde tanımlayabiliriz. Papaz büyüsü gerçekleştirme, bilgi, ilim ve kuvvetli bir maneviyat gerektirir. Bunlar olmadan bu büyüyü başarı ile gerçekleştirme olası değildir.

Papaz büyüsü kara büyüler gurubunda yer aldığı amacıyla şeytan ve cinler görevlendirilerek yapılır. Burada direkt ilişki sağlanır. Büyüyü yapanın Hüddam olması şarttır. Eğer hüddam değilse, hem kendisini hem de başkalarını bu varlıkların tesirleri altında bırakabilir. Papaz büyüsünün yapılış biçimi gizlidir. Bu gaye ile yalnızca medyumlar doğrulusunda bilinir.

Papaz büyüsünde, maneviyata pencere açılır. Bu pencerede iyi ve kötü huylu cinler, şeytan ile ilişki kurulur. Bu şekilde büyü yapılacak olan şahıs ciddi anlamda tesir altına alınır. Birey isteğini kaybeder. Tamamen büyüdeki manevi varlıkların tesirlerine girer. En ağır büyülerden olan bu büyü, ehli medyumlar dışında kimse doğrulusunda yapılamaz. Papaz büyüsünün yapılma gaye ilerini şu şekilde sıralayabiliriz;

*Sevdiğin bireyi kendisine bağlamak amacıyla oluşturulan papaz büyüsü. Oldukça tesirlidir.

*Papaz büyüsüyle istenilen bireyi kendisine aşık etme büyüsü. Büyü oluşturulan insan, tamamiyle büyüyü yapan şahsa bağlanır. Deyim yerindeyse himayesine girer. Köle gibi ona aşık olur.

*Papaz büyüsü ile geri getirme büyüsü. Bu büyüle gaye, terk eden sevgiliyi, eşi geri getirmektir. Kendine bağlamaktır.

*Soğutma ve ayırma amacıyla oluşturulan papaz büyüsü. Bu büyüle iki bireyin ayırması, birbirlerinden soğumaları sağlanır.

*Papaz büyüsüyle kısmet kapatma. Bu büyü gerçekleştirdikten sonra bireyin bütün kısmetleri kapanır. Hem parasal kazanç sağlaması güçleşir hem de başka biri doğrulusunda sevilmesi güçleşir.

*Cinsel tercih üstüne oluşturulan büyüsü. Karmaşık bir papaz büyüsüdür. Bu büyünün derinliği gerektiğince fazladır.

*Papaz büyüsüyle bireyin cinsel bağlılığını sağlama. Arada sırada eşler ya da sevgililer cinsel konularda değişik yollara başvururlar. İşte bunu engellemek amacıyla oluşturulan papaz büyüsüdür.

Papaz Büyüsü Bulguları Nelerdir?
Manevi tılsımlar ortamında bulguları en net görülen papaz büyüsüdür. Çünkü çıplak gözle bu büyünün tesirleri görülür. Bireynin beyniyle birlikte, kalbiyle de manevi alemlerin varlıklarının tesirleri altına girer. Peki bu büyünün bulguları nelerdir? Papaz büyüsü gerçekleştirme istiyorum diyorsanız buradaki sendromlara ilgi edin.

*Papaz büyüsünde iradede değişiklikler olur. Birey eskiden sevmediği şeyleri sevmeye, sevdiklerini ne sevmemeye başlar. Hem de sevmeye başladığı şeylere karşı aşırı ilgi, bağlılık duymaya başlar.

*Papaz büyüsü oluşturulan eşler, ansızın kuvvetli tartışmalar yapmaya başlarlar. Bunların gaye ilerin sonradan hesaba katıldığında çok anlamsız gelir. Mesela sırf bir çatal amacıyla bile tartışılabilir. Çünkü irade kendini kaybetmiştir.

*Yaratıkların bireyin rüyalarını istila etmesi. Üstelik bu yaratıklar bireyin rüyalarını daimi olarak istila etmeye başlar. Her gün kabuslar görülmeye başlanır.

*Kısmet kapanmaları. Maddi zararların olağanüstü boyutlarda çoğalması. Hiçbir işin rast gitmemesi, papaz büyüsünün bulguları ortamında yer alır.

*Bireynin kendisine güvenme duygusunda olağanüstü düşüş ortaya gelir. Öyle ki şahıs evli ya da sevgilisi varsa, karşı cinsine yaklaşmakta bile korkmaya başlar.

*Eşine karşı muhteşeme bir nefret hissetmek. Onu gördüğünde şeytan görmüş gibi iğrenmek, papaz büyüsünün tesirleri arasında yer alıyor.

*Karanlık fobisinin başlaması. Geceleri tek başına kalındığında detaylı ürkütücü sesler ya da görüntüler görmeye başlamak, papaz büyüsünün en çok tanınan bulguları arasındadır.

*Sosyal yaşam ortamında amacıylae kapanıklık problemleri yaşama. Sürekli olarak tek başına kalma hissiyatı.

*Papaz büyüsü oluşturulan şahıs sıksık olarak istikbal ya da geçmişte yaşamaya başlar. Düşünsel olarak derin bir yalnızlığın ortamında girer. İçinde bulunulan an değersizleşir hem de anlamını kaybeder.

*Birey dengesiz olmaya başlar. Buna sakarlıklar eşlik edebilir. Papaz büyüsü oluşturulan şahıs isteğini kaybeder.

*Düşünce biçiminde ilgi çekici değişiklikler. Daha evvelce karşı çıktığını şimdi destekleme gibi haller da papaz büyüsünün bulguları ortamında yer alabilir.

Papaz Büyüsü İle Sevdiğini Aşık Etme
Papaz büyüsü yaptırmak isteyenler genelde sevdiği bireyin kendisine aşık olması amacıyla tercih ederler. Bu yönden bütün büyülerden daha tesirli olan bu büyü, papaz büyüsü yapan medyumlar doğrulusunda gerçekleştirilir. Papaz büyüsü ile şahıs sevdiği bireyi kendisine sırılsıklam aşık edebilir. Bu gaye ile oluşturulan papaz büyüsünde, büyü oluşturulan şahıs kısa vakitde büyüyü yaptıran şahsa bağlanır. Kara büyü çeşidi olan bu büyü bu anlamda gerektiğince tesirlidir. Pek çok büyünün göstermediği tesiryi ağır bir şekilde gösterir.

Papaz büyüsüyle sevdiğini kendisine aşık etmek isteyen şahıslar kesinlikle medyuma gitmelidirler. Bu büyü hangi gaye ile yapılırsa yapılsın bilgisiz bir şahıs doğrulusunda yapıldığında çok büyük tehlikeler doğurur. Hem bireyi hem de sevdikleri bu büyünün amacıyladeki manevi varlıklardan tesirlenmeye başlayabilirler. Papaz büyüsüyle sevdiğini kendisine aşık etmek isteyenlerin bilmesi gereken, bunun değişik yollarla yapılmasıdır. Bu büyü yapıldığında, sevdiğiniz şahıs kısa vakit sonra varlıkların tesirlerine girer. Size karşı aşırı bir bağlılık hissine kapılır. Hatta size yalvararak gelirse bile sakın şaşırmayın. Bu halde sizin vereceğiniz reaksiyon gerektiğince önemlidir. Mümkün bulunduğu kadar her şeyi akışına bırakın ve sabırlı olmaya çalışın.

Bu hem sizin amacıyla daha iyi olacak hem de papaz büyüsünün daha acele yerine gelmesini sağlayacaktır. Zaman papaz büyüsüyle aşık etme tılsımı amacıyla çok önemlidir. Kendinize aşık etmek istediğinizi de doğru seçin. Çünkü o şahıs size hayat boyu bağlanır.

Papaz Büyüsü Etkili Midir?
Papaz büyüsü kime yapılırsa yapılsın, ani ve süratli tesir verir. işinin düşüncelerini, yapısını baştan aşağıya değiştirir. Bu farkılıkları yakınları basitçe fark edebilir. Dolayısıyla papaz büyüsü yapan hoca ile iletişime geçerek büyünün bozulması amacıyla çalışma yapılabilir.

Papaz büyüsü yaptırdım tesirli olur mu diye soruyorsanız, doğru yerdesiniz. Papaz büyüsü dünya büyü tarihinde çok değişik bir yere sahiptir ve en tesirli olanıdır. Bu kadar eski bir büyüde sonsuz bilgi medyumlar doğrulusunda biliniyor. Dolayısıyla yapılışı detaylarıyla biliniyor. Özü, içeriği ve yapısı bu kadar çok tanınan bu büyü, tesirli olabiliyor. Kendi yapısı olarak ağrı tesirler gösteren papaz büyüsü, bilmeyen şahıslarce yapıldığında da çok ağır problemler çıkarabiliyor. Papaz büyüsünün tesirli olup olmadığını, başka büyülerde bulunduğu gibi yavaş yavaş görmüyorsunuz.

Burada tesir çok süratlidır. Büyü oluşturulan bireyin tamamiyle değiştiğini kendiniz bir vakit gözlemlediğinizde basitçe görebilirsiniz. Eğer size ya da yakınınıza bu büyü yapılmışsa çok rahat bir şekilde bulgularınden anlayabilirsiniz. Bulgularıni yukarıda sıraladık onlara göz atabilirsiniz. Papaz büyüsü dünyada şuanda oluşturulan tılsımlar ortamında en tesirli olanı denilebilir. Çünkü buradaki gaye şahsa tamamiyle hükmetmektir.

About the Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

Hemen Ara