Medyum Hoca Nedir?

Kimi vakit insanlar hayatlarında yaşanan olaylara mana veremeyerek, gidişatı manalandırmak hedefiyle manevi çalışmalara başvururlar. Bu çalışmalar amacıyladen en çok rağbet görenlerinden biri olan yıldızname, medyum hocaların uzun süredir en çok talep gördüğü işlerin başında geliyor. Pek çok medyum hoca, insanların yoğun isteği doğrultusunda, değişik hedefler amacıyla kullanılacak detaylı yıldıznameler hazırlıyor.

Yıldızname çalışmalara, genel olarak bir bireyin hayatında yaşanabilecek olaylara ışık tutar. Ne adımlar atılması gerektiğini, hangi yolların tercih edilmesinin hayırlı olacağı konusu ile alakalı rehberlik eden bu çalışmalar, gelecekle alakalı ışık tutsa da katiyen geleceği göstermezler.

Yıldızname fal değildir. Yıldızname tamamiyle rehberlik hedefli kullanılır. Numeroloji, ebced ve astroloji ilimlerine gereksinim duyulan bu ilim, her medyum hocanın da harcı değildir. Sadece beceri gerektirmediği gibi, aynı vakitte yüksek bilgi ister. Bu nedenle, yıldızname hazırlayacak medyum hocanın bu işi daha evvelce muhakkak çok kez yapmış olması gereklidir.

Medyum hocaların yaptığı işler arasında, en çok talep görenlerden biri olan yıldızname, çok bireyin hayatının değişmesine de vesile olmuştur. Bir yıldızname, hayatınızı değiştirecek bir yol gösterici olabileceği gibi, şayet bu rehberliği yeteri kadar kullanmazsanız, hiçbir işe yaramayan kolay bir kağıt parçası durumuna de gelebilir. Bu nedenle, yaptırdığınız çalışmaya dşayet vermeniz ve kullanabildiğiniz her yerde rehberliğine başvurmanız gereklidir.

Yıldızname hazırlamak zorlu bir süreçtir. Her medyum hoca yapamadığı gibi, bilhassa belli bir gaye amacıyla talep edilen yıldıznamelere muhakkak dikkatli yaklaşılmalıdır. Yıldızname bir gaye amacıyla hazırlandığında, işin amacıylae pek çok değişik ilim girer. Bu doğrultuda, bu prosedürü yapacak medyum hocayı saptamak önemlidir.

 

About the Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

Hemen Ara