Kara Büyü Sınıfına Giren Bağlama Büyüleri

Kişiler kendi niyetleri tarafında büyülerden yardım almaktadır fakat bu iki seçimin değişik bir programı bulunmaktadır. Zira kara büyüleri yapabilen hocalar da özeldir ve her medyum tarafınca yaşama geçirilemez. Öte yandan ak büyü olarak yapılan büyüler çoğu hoca tarafınca rahat bir şekilde uygulanmaktadır. Bağlama büyüsü kötü niyetlerle yapılmış olduklarında değişik netice iyi niyetlerle yapıldığında çok değişik neticeler verebilmektedir.

Bağlama büyüsü ismini sunduğumuz büyüler, son dönemlerde bilhassa gençler arasında tanınmış bir şekilde kullanılmaktadır. Bu tanınmışlik geçmişte de kendine yer bulmuş bulunduğu amacıyla şu zamana kadar çoğu sihrin değişik çeşitlerde ulaşmasını elde etmiştır. Kara büyü ve ak büyüler şundan ötürü şu zamana kadar ulaşmıştır. Bağlama büyüsü değişik çeşitlerde yapılabilmektedir. Problemlerınızı iyi bir durumda tahlil ettikten ardından hangi büyüden yardım alacağınıza karar verebilmektesiniz.

Bağlama büyüsü, kara büyüler içersinde yapıldığında insanlara zarar verebilmektedir. Genellikle insanoğluı olmak istemedikleri veya hazzetmedikleri yerlere bağlamak istediğinizde kara büyü sınıfına giren bağlama büyüleri uygulanabilmektedir. Bu büyüler, doğru bir durumda yapıldığında etkiini gösterebilmektedir. Kara büyü gerçekleştirme isteyenler çok dikkatli olmalıdır.

Kara Büyü derslikındaki Bağlama Büyüleri iyi mi Yapılır?
Büyüler ile ilgili her bulguyu edindiğiniz şeklinde büyünün nasıl yapıldığı mevzusunda da bir durumda bulgular edinebilmektedir. Bu noktada yarım bulgularle bilhassa kara büyü gerçekleştirme istek ettiğiniz etki tamamiyle tersine dönerek sizi negatif etkilemektedir. Bu sebeple bölümünde eksper olan şahıslardan yardım almanız gerekmektedir. Bağlama büyüleri yapımında şahıslara özel şekilde adımlar atılmaktadır. Kara büyü sınıfına giren bağlama büyüleri, bu şekilde meydana konur.

Bağlama büyüsü, kara büyü hedefiyle yapıldığında insanoğluı istemediği biçimde kendinize bağlayabilmektesiniz. Öte yandan bu büyüler insanları etkii altına almış bulunduğunda aslabir şekilde kişinin algısı içerisine girmemektedir. Bu sayede edebiyete kadar büyü etkili olabilmektedir. Bağlama büyüsünü sadece sahibi istediği prosese bozabilmektedir. zira büyüler çok etkili olsa da tehlikeli uygulamalardır.

About the Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

Hemen Ara