Gideni Geri Getirme Büyüsü

Gideni Geri Getirme Büyüsü Ne Demektir?

Günümüzde fazlası insan eşinden ya da sevgilisinden ayrılabiliyor.  Giden bir kişiyi geri getirme büyüsü adından da belli olacağı üzere sizden ayrılan kız arkadaşınızın ya da eşinizin ya da erkek arkadaşınızın ya da eşinizin geri size dönebilmesi amacı ile yapılmakta olan büyüdür. Tamda bu noktada bazı hallerde çiftlerden birisi pişman olup geri birleşmek ve barışmak istemektedir, ancak diğer çift ise bu işi inada bağladığı süre asla geri birleşememektedirler

Gideni Geri Getirme Büyüsünün İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

Giden bir kişiyi yine geri döndürebilmek amacı ile yapılmak olan bu büyüyü, diğer büyülerde olduğu üzere büyü uygulanacak olan kişiların isimleri, annelerinin isimleri, doğdukları tarihler ve resimlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Büyü amacıyle gerekli olan tüm bilgiler alındıktan sonra ise büyüyü yapacak medyum ya da büyücü ayrıntılı malzemeler ile beraber enerji aleminde ki ruhani varlıklarında yardımları sayesinde büyüyü yapabilmektedir. Tabi ki bu büyü amacıyle büyü yapılacak olan kişilerin kişisel bilgileri ve diğer materyallerin yanı sıra ayrıntılı dualarda okunup, yazılmaktadır. Hem de büyü amacıyle yardımına müracat edilen enerji aleminde yaratılmış ruhani varlıklarında anlaşma amacıyle büyücüden yerine getirmesini istediği bazı şeylerinde yapılması gerekmektedir.

Büyüyü yapan kişi büyünün uygulanması esnasında zerifan adında ki mürekkep ile enerji aleminde ki ruhani varlıklar ile iletişim kurmaktadırlar. Yine bu ruhani varlıklar üstüne ayrıntılı zerifan mürekkebi ile üstüne simgeler çizilmiş soğan ya da sarımsak kabukları da isteyebilirken, bunların yanı sırada üstüne yine zerifan mürekkebi yardımı ile ayrıntılı Diğer işlemler ise büyü yapılacak olan kişilerin kişisel bilgileri zefiran mürekkebinin yardımı ile resimlerin üstüne işlenir ve daha sonra da bu resimler üstüne ayrıntılı duaların okunduğu temiz bir suyun içerisine bırakılır.

Daha sonra ise yukarıda bahsetmiş olduğumuz soğan ve sarımsak kabukları yakılarak bu suyun içerisine külleri koyulur. Daha sonra ise resimler su içerisinde çıkarılarak kurumaya alınır, su ise yukarıda bahsetmiş olduğumuz keçi ya da koyun derisinin üstüne dökülür. Resimler ve deri kuruduktan sonra ise resimler deri içerisine koyularak üstüne yine gerekli tılsımlı duaların yazılacağı beyaz bir bez yardımı ile sıkıca bağlanarak ayrılma hususu ile alakalı inat eden kişinin evine yakın bir yere gömülür.

About the Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

Hemen Ara