Ayırma Büyüsü Nedir?

Bu yazımızda siz kıymetli ziyaretçilerimize ayırma büyüsü nedir, ayırma büyüsü nasıl yapılır, ayırma büyüsü bulguları ve ayırma büyüsü nasıl bozunur gibi detayları paylaşmak istiyoruz. Burada bahsedilen bütün içerik Google gibi arama motorları kullanılarak elde edilmiş internet kaynaklı bulguların lüzumsuz bulgularden ayrıştırılmış tek bir sayfada toplanmış gerçek bulguların bulunduğunun altını çizmek isteriz. Hiçbir şekilde evli bir çifti, sevgilileri ya da nişanlıları ya da aşık olan şahısleri birbirinden ayırmak amacıyla ayırma büyüsü çalışmamız yoktur. Şimdi isterseniz ayırma büyüsü ile ilgili merak edilenlere geçelim.

Ayırma Büyüsü Nedir?

Ayırma büyüsünün ne işe yaradığını ya da ne amacıyla yapıldığını merak eden bireylerin bulunduğunu pek zannetmiyoruz. Zaten adından ne bulunduğu açıkça belli olan bir büyü çeşididir. Yine de kısaca mevzuya değinmek istiyoruz. Ayırma büyüleri iki değişik şahıs arzusuna göre yapılabilmektedir. Mesela; evli bir çiftlin mutlu ve huzurlu yuvasını yıkmak ve onların boşanmalarını sağlamak amacıyla dışarıdan üçüncü bir şahıs doğrulusunda ayrılmaları amacıyla ayırma büyüsü yaptırılabilmektedir. Evli çift büyünün bulgularıni çok ağır yaşıyor olsalar da bir büyü olmasından katiyen kuşku duymazlar. Diğer ayırma büyüsünün yapılma mantığı da şudur; evli çiftlerden birisi eşinden ayrılmak istiyorsa ve diğer eş ayrılma arzusuna olumlu bakmıyorsa ayrılmak isteyen eş ayırma büyüsü yaptırarak eşinin de kendi rızası ile ayrılmasına ikna etmesi olarak da oluşturulan bir büyüdür.

Ayırma büyüsü sevenleri, evli çiftleri, birbirine aşık olan şahısleri, sözlenenleri, nişanlı olanları ya da çok iyi arkadaş olan arkadaşlıkları birbirinden ayırmak amacıyla oluşturulan saklı ilim çalışmalarından birisidir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Birçok değişik yöntemle ayırma büyüsü yapılabilmektedir. Bu hususta şu şekilde ya da bu tür yapabilir demek pek doğru değildir. Hem de her medyum aynı malzemeler kullanarak değişik aşamalarla büyü yapabilmektedir. Mesela; bıçakla ayırma büyüsü yapan bir medyum 3 günde bunu elde edebiliyor ise diğer bir medyum bıçakla ayırma büyüsünü 5 günde değişik tekniklerle bunu yapıyor olabilir. Burada ayırma büyüsü yapar iken bireyin yaşadıklarına, nasıl ve namacıyla ayrılması gerektiği gibi konular göz önünde bulundurularak yapılma aşamaları belirlenmektedir.

Ayırma Büyüsü Günah mı?

Bu konuyu iki değişik kalemde ele alabiliriz. Mesela; kadın eşinden yani kocasından şiddet görüyor ise, kocası hakaret ediyor ya da ilgilenmiyorsa bu durumdan rahatsız olan kadın kocasına ayrılmak istediğini dile getirmesine karşın koca bu mevzuya yaklaşmıyorsa işte o vakit bu bayanın ayırma büyüsü yaptırması günah olarak kabul görülmez. Tabi bu hususta günahtır ya da değildir demek bize düşmez. Araştırmalarımız bize bu verileri vermektedir. Bu kapsamda medyumlardan destek alabilmek, bilgi alabilmek daha mantıklı olacaktır.

Eğer evli şahısleri ayırmak amacıyla rastgele bir medyumdan yardım alarak evli insanları birbirinden ayırmak amacıyla büyü yaptırılıyor ise çok büyük günaha girileceğini de unutmayınız.

Evliliğinizde her şey yolunda giderken ani ilerlemelerle evliliğiniz yolunda gitmiyorsa üzerinize büyü yapılmış olabilir. Bu durumdan kurtulmak amacıyla Kuran-ı Kerim surelerime, ayetlerinden yardım alabilirsiniz. Büyüler üstüne bir grup bulgular yer alabilmektadır. Korunmak ve kurtulmak amacıyla bulgular vardır. Her aile içi şiddet, ayrılıklar, boşanmalar, uzaklaşmalar ya da soğumalar bir büyü sendromu değildir. Öncelik her vakit natural yollarla ters giden şeyleri yoluna sokmak olmalıdır. En son sürecin bir medyumdan destek alınması gerekliliğini unutmayınız.

About the Author

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

Hemen Ara